Informace o nás

       Je to mu už drahně let, kdy se do Katovic přistěhoval z Písku basák Láďa, který nevěděl, co bude v nové domovině dělat. Měl totiž stále chuť pokračovat v hraní v nějaké kapele. Náhoda tomu ale pomohla sama a seznámil se tak s bráchy Bílkovými a Honzou Křenkem. Potom už to šlo ráz na ráz. Společně vytvořili uskupení Sešlost – podle toho, že se sešli v jedné vsi dohromady ke společnému muzicírování.

       Hrají především folk a country, ale nebrání se zabrousit i do jiných žánrů. Svůj první koncert uspořádali v „jejich“ hospůdce v Kozlově, kde si to zamilovali. Každý z kapely má své idoly a to především ty, co hrají dobré písničky. Předchozí zkušenosti v hudební branži zakomponovali i do Sešlosti. Kapela se skládá ze čtyř ryze mužských osobností: Míra Bílek (kytara a zpěv), Pepa Bílek (banjo a zpěv), Láďa Urban (kontrabas a zpěv) a Honza Křenek (2. kytara a zpěv) a pro své pracovní vytížení vůbec nestíhají zkoušet. Proto každý koncert a vystoupení je pro ně jedna malá zkouška.

      Zatím vlastní cd nechystají, ale těší se na své fanoušky, kterým kapelník Míra Bílek vzkazuje: Budeme pro vás hrát do roztrhání těla, však už víte, co od nás můžete čekat.

       Nyní již Honza Křenek s námi nehraje, kluci to ale musí zvládnout sami,  "dali jsme se na vojnu, musíme bojovat a nás to moc baví - přijďte se podívat."

 

A aby se nezapomělo, na své hraní a muzicírování si také zveme své kamarády, kteří si s námi rádi zahrají, třeba Pepu Brabce(foukačky), Vaška Váchu(mandolína), Maruška Krejčová(housličky), Milana Šebelíka(housličky,basa,kytara...) a další a další.

 

 

Plány do budoucna

 

„Hrát pro radost svou a lidí, které naše muzika oslovuje, aby to všechny pohladilo po dušičce i po srdíčku,“ říká Míra Bílek.